Βρεθήκαμε στα γυρίσματα της νέας σειράς της ALiEN PiCTURES STUDiO και της CinemaToni’s που φέτος παρουσιάζουν μια νέα, ιδιαίτερη και για φιλανθρωπικό σκοπό θεατρική σειρά με τίτλο “Καλλιτέχνες εν Δράσει!!”
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_343852400208783-1024x512.jpeg)
Πλοκή σειράς: Ο Αντώνης (Αντώνης Σπυρίδων Αργυρός) και ο Λεονάρντο (Λεονάρντο Θίμο) μέσα από καθημερινές καταστάσεις διακωμωδούν την Ζωή, την επικαιρότητα με το δικό τους ιδιαίτερο στυλ σε μια νέα σειρά όλο “Καλλιτέχνες εν Δράσει!!”
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_654401951925007-1024x512.jpeg)
Συντελεστές:
Πρωταγωνιστούν: Αντώνιος Σπυρίδων Αργυρός & Λεονάρντο Θίμο
Και σπέσιαλ Guests καλεσμένοι ηθοποιοί…
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_391950075473988-1024x594.jpeg)
Παραγωγή: ALiEN PiCTURES STUDiO’s και CiNEMATONi’s
Παραγωγοί: Ελένη Αναγνωστοπούλου, Αντώνιος Σπυρίδων Αργυρός, Σπύρος Γκόζης, Λεονάρντο Θίμο, Αντώνης Μεραμβελιωτάκης.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_676654289627113-1024x512.jpeg)
Από μια ιδέα της μικρής Μελίνας
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_408055306861403-1024x512.jpeg)
Creator/Δημιουργός: Λεονάρντο Θίμο
Κάμερες: Ελένη Αναγνωστοπούλου, Αντώνης Σπυρίδων Αργυρός, Μαρία Αργυρού, Κωνσταντίνος Γαβρόγλου, Λεονάρντο Θίμο,
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_410606603673656-1024x512.jpeg)
Music theme by Paras Bulani.
Μίξη Ήχου: Γιώργος Σούκας (Shukas4Beats)
Σε Μοντάζ-Εφέ-Σκηνοθεσία του Λεονάρντο Θίμο
Από Παρασκευή 30 Οκτωβρίου και Κάθε Παρασκευή στο κανάλι μας:
Leonardo Thimo – YouTube
www.youtube.com/user/Areallyman007
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_331768568124340-576x1024.jpeg)
Επίσης θα προβάλλεται και στην Αυστριακή Τηλεόραση στο Klagenfurt TV Österreich.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_3561406377254577-768x1024.jpeg)
Υπό την Αιγίδα της Κινηματογραφικης Λέσχης Παύλου Παρασχάκη
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_355981185483047-758x1024.jpeg)
Ο Δημιουργός Λεονάρντο Θίμο ξεκίνησε τους “Καλλιτέχνες εν Δράσει!!” μετά την παρότρυνση των γονιών της μικρής Μελίνας και φυσικά ο ίδιος, ως ευαίσθητος καλλιτέχνης κι άνθρωπος αγκαλιάσε την σειρά με πολύ αγάπη.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_2729501694033031-1024x576.jpeg)
Τα γυρίσματα γίνονται στην Αθήνα και στην Κέρκυρα και στο πλευρό του βρίσκονται οι στενοί συνεργάτες του, η θεατρολόγος Ελένη Αναγνωστοπούλου, ο ηθοποιός Αντώνιος Σπυρίδωνας Αργυρός, ο βιβλιοθηκονόμος/ηθοποιός Κωνσταντίνος Γαβρόγλου, ο Σπύρος Γκόζης και ο Αντώνης Μεραμβελιωτάκης από την Κινηματογραφική Λέσχη “Παύλου Παρασχάκη” Ηρακλείου Κρήτης.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_636418287028108-1024x603.jpeg)
Χορηγοί επικοινωνίας:
Theatrocinefil.gr JOY RADIO.GR
www.polismagazino.gr
PolisFreePress