Με αφορμή την επέτειο των 200 χρόνων από την Ελληνική Επανάσταση, αυτό το Σάββατο, 27/3, στις 20.00, η Συναισθηματικη Διαλεκτική συναντά τον ιστορικό τέχνης και καθηγητή πανεπιστημίου, Μάνο Στεφανιδη σε μια διαδικτυακή διάλεξη με θέμα την «Τέχνη στην Ελληνική Επανάσταση».
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/03/20210326_070259.jpg)
Η συνάντηση εντάσσεται στο πλαίσιο των δράσεων για την προσωπική ενδυνάμωση των μαθητών και φίλων της Συναισθηματικής Διαλεκτικής την περίοδο της καραντίνας και προσφέρεται δωρεάν.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/03/20210326_070237.jpg)
Μπορείτε να την παρακολουθήσετε σε livestream στην σελίδα της Συναισθηματικής Διαλεκτικής στο Facebook. https://www.facebook.com/synaisthimatikhdialektikh/
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/03/20210326_070428-1024x982.jpg)