Την επιτυχημένη διεθνή εταιρεία “Creamy W”, που επεκτείνει τις δραστηριότητές της στην Ελλάδα, ανέλαβε επικοινωνιακά η Νταίζη Λεμπέση, που θα δώσει έμφαση στα πολιτιστικά δρώμενα της εταιρείας αλλά και στην προβολή της.
Στην φωτογραφία ο ιδρυτής και εκδότης της εταιρείας “Creamy W”, Φραντσέσκο Βιτάλι με τη Νταίζη Λεμπέση την ώρα των υπογραφών.
Η επιτυχημένη εταιρεία κατέχει ήδη ρεκόρ πωλήσεων του καινούργιου βιβλίου της Ζήνας Κουτσελινη “Μία σελίδα την ημέρα” και ετοιμάζεται για επανέκδοση, αφού το βιβλίο εξαντλήθηκε.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/07/20210714_211855-925x1024.jpg)
Σύντομα θα ακολουθήσει νέο δελτίο τύπου σχετικά με τα νέα βιβλία της εταιρείας καθώς και τις τηλεοπτικές, Θεατρικές και κινηματογραφικές της δραστηριότητες.