Mε μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η πρεμιέρα της παράστασης Στου Μποχώρη του Μηνά Βιντιάδη σε σκηνοθεσία Βανας Πεφάνη με τους Κώστα Αρζόγλου, Πέμη Ζούνη και Βασίλη Ευταξόπουλο στο Αττικό Άλσος.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121058_Gmail-1024x661.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121111_Gmail.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121124_Gmail.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121136_Gmail.jpg)
Την παράσταση που περιοδεύει σε όλη την Ελλάδα τίμησε με την παρουσία του ο Αντιπεριφερειάρχης Πολιτισμού Χάρης Ρώμας αλλά και ο Πρόεδρος του ΣΕΗ Σπύρος Μπιμπίλας καθώς και οι Άννα Αδριανού, Δημήτρης Πετρόπουλος, Κώστας Βενετσάνος, Βασίλης Αφεντούλης, Γιώργος Δούκας και άλλοι.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121147_Gmail.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121201_Gmail.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_20220710-121212_Gmail.jpg)