Με μια ονειρική πρεμιέρα επέστρεψε, το βράδυ του Σαββάτου, 19 Φεβρουαρίου, το «Cabana Live Stage» στην αθηναϊκή διασκέδαση.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_20220224-132226_Gmail-1024x691.jpg)
Σε ένα από τα μεγαλύτερα νυχτερινά κέντρα των Αθηνών, που ήταν ασφυκτικά γεμάτο η Χαρά Βέρρα και ο Δημήτρης Γιώτης ανέβηκαν πάνω στην πίστα και, δίνοντας τον καλύτερο ερμηνευτικό τους εαυτό, κέρδισαν τις εντυπώσεις, εκτός από το θερμό χειροκρότημα των παρευρισκομένων.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_20220224-132241_Gmail.jpg)
Οι δύο γνωστοί καλλιτέχνες ερμήνευσαν όλες τις επιτυχίες τους σε μία βραδιά απόλυτου κεφιού, που μας θύμισε αυτές που ζούσαμε την προ-Covid εποχή.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_20220224-132218_Gmail.jpg)
Στο πλευρό της Χαράς Βέρρα και του Δημήτρη Γιώτη ήταν η Μαργαρίτα Χιονίδη, ο Αντώνης Λώκος και η Άννα Σακκά, που έβαλαν κι αυτοί το λιθαράκι τους, ώστε το κέφι να εκτιναχτεί στα ύψη, ενώ ο Νικομανώλης Νύκταρης έδωσε άρωμα Κρήτης στο πλούσιο πρόγραμμα του γνωστού νυχτερινού κέντρου, που βρίσκεται στην Καυταντζόγλου 46.
Η Χαρά Βέρρα και ο Δημήτρης Γιώτης κάθε Σάββατο στο «Cabana Live Stage» για περιορισμένες εμφανίσεις, σε ένα πρόγραμμα, η επιμέλεια του οποίου φέρει την υπογραφή του Πάνου Καπίρη.