Πέμπτη 27 Οκτωβρίου
Θέατρο “Άννα Συνοδινού” στο Πολυδύναμο Κέντρο “Μίκης Θεοδωράκης”
Την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου, η Ζανέλ, το κορίτσι με την βελούδινη φωνή, θα μας ταξιδέψει στην δεκαετία του ’40 τραγουδώντας μοναδικά διαμάντια της. Μελωδίες του Μίμη Τραϊφόρου, του Αττίκ, του Μιχάλη Σουγιούλ και πολλών άλλων αξέχαστων δημιουργών.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/10/Screenshot_20221024_103040-737x1024.jpg)
Στο πιάνο, ο εξαιρετικός μαέστρος Χρήστος Κουμούσης, στο σαξόφωνο ο Φοίβος Μποζάς και στο κοντραμπάσο ο Απόστολος Παρασκευαΐδης. Ο σχεδιασμός της αφίσας έγινε από τον Φοίβο Μποζά.
Η εμφάνιση θα πραγματοποιηθεί στο Θέατρο «Άννα Συνοδινού» στο Πολυδύναμο Κέντρο «Μίκης Θεοδωράκης», στο Ίλιον (Ηροδότου & Πωγωνίου). Η είσοδος είναι ελεύθερη (20.00).