Είδαμε την καινούργια κολεξιόν των διαχρονικών υποδημάτων «Pretty Ballerinas» που παρουσίασε η οικογένεια Αντώνη Διγαλάκη και ενθουσιαστήκαμε για μια ακόμη φορά.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_20211103-210817_Gmail-1024x980.jpg)
Υψηλής ποιότητας υλικά, άνεση στο περπάτημα, έξυπνα σχέδια, και στυλ που τολμά και ήρθε για να μείνει, είναι ερωτεύσιμες με την πρώτη ματιά.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_20211103-210824_Gmail.jpg)
Φτιαγμένες από δέρμα, σουέτ, βελούδο, καπιτονέ, animal print, λουστρίνι, πολύχρωμο τουίντ, μονόχρωμα, δίχρωμα, στολισμένα με πέρλες, κρύσταλλα, φούντες και φιόγκους, μυτερά,-πάλι στη μόδα- ή στρογγυλά.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_20211103-210837_Gmail.jpg)
Γυναίκες κάθε ηλικίας, εστεμμένες, σταρ, μανεκέν, celebrities και μη, δεν τις αποχωρίζονται. Οι Pretty Ballerinas κατασκευάζονται στο ισπανικό νησί Menorca και αποκλειστικός αντιπρόσωπος για την Ελλάδα και την Κύπρο είναι ο όμιλος Digalakis (& στα καταστήματά του).
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_20211103-210852_Gmail.jpg)
Digalakis στην Κηφισιά, στην Βουκουρεστίου, στην Πανεπιστημίου (δίπλα Θ. Βρετάνια) και στην Λευκωσία στην Κύπρο.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_20211103-210804_Gmail.jpg)