Σε μια λαμπερή τελετή ο γνωστός Οικονομολόγος Γρηγόριος Κέντρος και Πρόεδρος Ζώνης Λεσχών LIONS και η σύζυγός του Χρύσα Δελημανώλη, μαζί με την κόρη τους Μαριάννα, βάπτισαν την Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου στις 12.00 στον Ιερό Ναό Αγίων Κυρίλλου και Μεθοδίου στη Θεσσαλονίκη το δεύτερό τους παιδί.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210921-204725_Yahoo-Mail-729x1024.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210921-204703_Yahoo-Mail.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210921-204512_Gallery.jpg)
Η νονά, Εύη Κέντρου, “έδωσε” το όνομα Σταύρος, στον πιτσιρικά, ο οποίος απόλαυσε τη βάπτισή του ως ο πρωταγωνιστής της ημέρας.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210921-204834_Gallery.jpg)
Η βάπτιση πραγματοποιήθηκε με όλα τα υγειονομικά μέτρα, με λαμπερούς καλεσμένους από τον επιχειρηματικό και κοινωνικό κύκλο της οικογένειας.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210921-204556_Yahoo-Mail.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210921-204634_Yahoo-Mail.jpg)