Mε τεράστια επιτυχία, στέφθηκε, η πρεμιέρα του Σάκη Αρσενίου, της Χριστίνας Σάλτη, της Έλενας Τσαγκρινού, και του Γιώργου Βέρου, στο Bodega Live Experience, στο Περιστέρι.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_20230202_173419_Gmail-534x1024.jpg)
Τόσο την περασμένη Παρασκευή, όσο και το Σάββατο, προκλήθηκε το αδιαχώρητο κόσμου, με το κέφι, να χτυπάει «κόκκινο».
Ένα άρτιο-μοναδικό πρόγραμμα διασκέδασης, που κατάφερε να κερδίσει τον κόσμο, και να τον ξεσηκώσει, όπου μαζί με τους καλλιτέχνες του σχήματος, έγιναν μία μεγάλη παρέα, μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες!
Η δυναμική έναρξη, γίνεται από τον ταλαντούχο, Γιάννη Λάφη, σε ένα μοναδικό show.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_20230202_173437_Gmail-614x1024.jpg)
Ακολουθεί η εκρηκτική Ανχελίτα, όπου με το performance της, και με το μπαλέτο της, ανεβάζει την θερμοκρασία.
Ο λαϊκός ερμηνευτής Γιώργος Βέρος, άρτι αφιχθείς από την Θεσσαλονίκη, κάνει την έκπληξη.
Η μοναδική Έλενα Τσαγκρινού, κλέβει την παράσταση, τόσο με το ρεπερτόριό της, όσο και με την σκηνική της παρουσία, on stage.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_20230202_173454_Gmail-510x1024.jpg)
Η εντυπωσιακή Χριστίνα Σάλτη, ανεβάζει στη συνέχεια, ψηλά τον πήχη της διασκέδασης, ξεσηκώνοντας τον κόσμο!
Ο Σάκης Αρσενίου, που δεν θεωρείται τυχαία, ο νούμερο ένα διασκεδαστής της νέας γενιάς, έρχεται με μεγάλη φόρα, και εκτοξεύει, το γλέντι, με τον λουλουδοπόλεμο, να έχει την τιμητική του!
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_20230202_173511_Gmail-679x1024.jpg)
Έξι σπουδαίοι καλλιτέχνες, με μεγάλες επιτυχίες στο βιογραφικό τους, που απαρτίζουν, το πιο φρέσκο, μοντέρνο, ανεβαστικό πρόγραμμα του «Βοdega».
Ο Σάκης Αρσενίου, η Χριστίνα Σάλτη, η Έλενα Τσαγκρινού, ο Γιώργος Βέρος, η Ανχελίτα, αλλά και ο Γιάννης Λάφης, απέδειξαν, πώς κάθε Τρίτη, Παρασκευή και Σάββατο, θα κυριαρχούν στα βράδια μας, αλλά και στον νυχτερινό αθηναϊκό χάρτη.