SOUND BISTRO – Σάββατο 23 Οκτωβρίου
“Α Woman in love”, είναι ο τίτλος της μουσικής βραδιάς που μας καλούν να απολαύσουμε, στο sound bistro, η μουσικός Αρετή Κοκκίνου με την κιθάρα της και η Μαρία Βασιλοπούλου με την αισθαντική φωνή της.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/10/Screenshot_20211018-071055_Gallery-731x1024.jpg)
Φορέστε λοιπόν την καλύτερη σας διάθεση το Σάββατο 23 Οκτωβρίου και ελάτε να χαρείτε ένα εξαιρετικό ρεπερτόριο από Ελληνικά και ξένα τραγούδια που όλοι και όλες αγαπήσαμε .
Έναρξη: 21.30 μ.μ Είσοδος 10 ευρώ με ποτό
SOUND BISTRO
Κολοκοτρώνη 102, Πειραιάς Τηλ 213 0442723