Μια υπέροχη βραδιά χθες το βράδυ στο
“To the Spiti mou bar” με μια συνάντηση μουσικών – τραγουδιστών.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_1982212542166495.jpeg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_720747905639689.jpeg)
Οι Αλέξανδρος Μπαρμπούτης και Κωνσταντίνος Μπιτζένης δημιούργησαν τις κατάλληλες προϋποθέσεις για πολλά τραγούδια και με την ακρόαση καλλιτεχνών χάρισαν μοναδικές στιγμές στον κόσμο.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_394315572641913.jpeg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_1028167054497069.jpeg)
Ακούστηκαν επίσης ολοκαίνουρια τραγούδια τα οποία έχουν κυκλοφορήσει πρόσφατα.
” Όνειρα ξανά” : Λεωνίδας Θεοδωρόπουλος
“Τέλη Απρίλη” : Χάρης Καρυπίδης
“Με κομμένα τα φτερά” : Christie Bell – Πέτρος Πέτρου
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_747456916245987.jpeg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_2151190558390121.jpeg)
Κωνσταντίνος Μπιτζένης
Μια πρωτοβουλία των Οδυσσέα Αμπρικίδη – Μιχάλη Σκουμπερδή που σε συνεργασία με τον Μαέστρο και καθηγητή Μουσικής Νίκο Ντόνα έλαβε χώρα σε έναν υπέροχο χώρο.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_312418567718311.jpeg)