Στο Ibo Bar Restaurant στην Κηφισιά, η Dr. Ειρήνη Ζάγκου, διοργάνωσε μια σπουδαία φιλανθρωπική εκδήλωση.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144806_Gmail-796x1024.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144800_Gmail-612x1024.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144813_Gmail-685x1024.jpg)
Μέσα από ένα bazaar ρούχων της προσωπικής της συλλογής, η Dr. Ειρήνη Ζάγκου στήριξε την Μη Κυβερνητική Οργάνωση W.I.N. HELLAS που δραστηριοποιείται στον τομέα της πρόληψης και αντιμετώπισης της βίας κατά των γυναικών και της προώθησης της ισότητας των φύλων.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144823_Gmail-729x1024.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144829_Gmail-685x1024.jpg)
Γνωστές κυρίες της Αθηναϊκής ζωής έδωσαν το παρόν στην εκδήλωση, τιμώντας έτσι τον σκοπό αλλά και την εκδήλωση της Dr. Ειρήνης Ζάγκου.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144838_Gmail-772x1024.jpg)
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_20230513_144846_Gmail-685x1024.jpg)