ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 21:00 ΣΤΟ MEGA
Λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου, την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, το MEGA μάς προσκαλεί στο πιο λαμπερό ρεβεγιόν για να καλωσορίσουμε μαζί το 2022.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/12/Screenshot_20211230-064057_Gmail-1024x580.jpg)
Την Παρασκευή 31 Δεκεμβρίου στις 21:00, ο Στέλιος Ρόκκος, ο ερμηνευτής και τραγουδοποιός με τη μοναδική ικανότητα να συνδυάζει το ροκ με το λαϊκό στοιχείο, πρωταγωνιστεί σε ένα φαντασμαγορικό εορταστικό πάρτι με αγαπημένες επιτυχίες, καινούργια τραγούδια, ντουέτα-έκπληξη, εκλεκτούς καλεσμένους και πολύ κέφι.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/12/Screenshot_20211230-064113_Gmail.jpg)
Μαζί του η Μελίνα Ασλανίδου, η οποία θα μας συνεπάρει με τη μοναδική χροιά της φωνής της. Τη βραδιά παρουσιάζει η Δανάη Μπάρκα με την αστείρευτη ενέργειά της.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/12/Screenshot_20211230-064123_Gmail.jpg)
Στο πρωτοχρονιάτικο ρεβεγιόν του MEGA θα βρεθούν επίσης δημοφιλείς καλλιτέχνες οι οποίοι εκπροσωπούν διαφορετικά είδη μουσικής. Ο Μιχάλης Stavento, ο λαουτιέρης τραγουδιστής της Κρήτης Μανώλης Κονταρός, ο Δημήτρης Χρυσοχοΐδης, ο Γιάννης Καψάλης, η Γιώτα Γρίβα και ο Στέφανος Πιτσίνιαγκας θα μας διασκεδάσουν με τον δικό τους ξεχωριστό τρόπο. Ακόμα, αγαπημένα πρόσωπα του MEGA θα ανέβουν στη σκηνή για να στείλουν στους τηλεθεατές τις θερμότερες ευχές τους.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/12/Screenshot_20211230-064131_Gmail.jpg)
Μία ξεχωριστή εορταστική βραδιά με τον Στέλιο Ρόκκο έρχεται την παραμονή της Πρωτοχρονιάς στο MEGA, για να υποδεχθούμε τη νέα χρονιά με χαρά, μουσική, αισιοδοξία και πολλά χαμόγελα.
![](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/12/Screenshot_20211230-064144_Gmail.jpg)
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ «ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA» ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟ ΡΟΚΚΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 21:00 ΣΤΟ MEGA
SpitiMeToMega
Facebook: Σπίτι με το MEGA
Instagram: @spitimetomega
Twitter: @spitimetomega
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ:
Σκηνοθεσία: Δημήτρης Τσίγκος
Project Manager: Αντώνης Δημητριάδης
Αρχισυνταξία: Θωμάς Αριστεράκης
Οργάνωση Παραγωγής: Ρένα Βουγιούκα
Διεύθυνση Παραγωγής: Ελένη Παναγοπούλου